top of page
1462514629.jpg

LR Health & Beauty to jedno
z wiodących,europejskich przedsiębiorstw
w branży marketingu bezpośredniego.
Tysiące Partnerów biznesowych tworzy wraz z nami wspaniałą historię, a Ty kiedy napiszesz swoją?

TWÓJ PARTNER BIZNESOWY

Misją firmy LR jest podnoszenie jakości życia zgodnie z dewizą „More quality for your life”. Jako eksperci w dziedzinie Health & Beauty oraz jeden z największych przetwórców aloesu na świecie oferujemy możliwość realizacji Twoich celów biznesowych.

Jesteśmy wierni wartościom, takim jak pasja, lojalność i odpowiedzialność; dlatego ponad 5000 Partnerów jest z nami dłużej niż 20 lat i nadal aktywnie z nami współpracuje. Stawiamy na wysoką jakość i oferujemy rozwijający się asortyment produktów, takich jak kosmetyki, perfumy i suplementy diety.

DLACZEGO JESTEŚMY TWOIM NAJSILNIEJSZYM PARTNEREM?

 1. Nasz model biznesowy to nie obietnice, lecz pewność. Dowód? Atrakcyjny, uczciwy plan kariery LR i około 1,5 miliarda € wypłaconych bonusów.
   

 2. Od ponad 30 lat umożliwiamy spełnianie marzeń życiowych. Już tysiące osób jest zadowolonych z długoletniej współpracy z naszą firmą.
   

 3. Oferujemy jakość „Made in Germany”. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości kosmetyki, zapachy i suplementy diety
   

 4. Nasz unikalny Autokoncept daje możliwość posiadania samochodów najwyższej klasy w niskich ratach leasingowych – od 1995 roku zaoferowaliśmy już ponad 18 100 wymarzonych samochodów!

 5. Jesteśmy jednym z największych producentów produktów aloesowych w Europie. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 55 milionów litrów żelu do picia Aloe Vera.
   

 6. Współpracujemy z gwiazdami, jednak naszą prawdziwą pasją jest współpraca z ludźmi takimi jak Ty.

ZADZWOŃ I ZACZNIJ ZE MNĄ PRZYGODĘ 

Z

LR HEALTH & BEAUTY

bottom of page